Ściąganie, zdejmowanie humusu

Humus jest organiczną warstwą wierzchnią ziemi, która sięga od 10 do 60 cm. Ściąganie humusu stanowi jeden z podstawowych etapów, poprzedzających prace budowlane na danym terenie. Dopiero wówczas możemy przystąpić do kopania fundamentów. Humus należy koniecznie zdejmować w całości, ponieważ charakteryzuje go nienośność oraz duży stopień osiadania.

By ściągnąć humus z działki w sposób mechaniczny, niezbędne jest użycie ładowarko-koparki. Uzyskana ziemia jest natomiast doskonałym podłożem dla ukształtowania ogrodu.

Profesjonalne usuwanie humusu

Jedną z gałęzi działalności naszej firmy na terenie Milicza i Wrocławia jest precyzyjne zdejmowanie humusu. Posiadamy niezbędny sprzęt, który pozwala nam w krótkim czasie zrealizować zlecenie i dać Państwu podstawy do dalszych prac budowlanych. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników doskonale wiemy jaką warstwę pokrywy ziemi należy ściągnąć.

Milicz, Wrocław i okolice

Działamy na terenie Milicza, Wrocławia i okolic. Po wcześniejszych ustaleniach przyjeżdżamy ze sprzętem w odpowiednie miejsce, proponując kompleksowe zdejmowanie humusu. Zapraszamy!